نمایشگاه های آینده

گزارش های تصویری

اصفهان میزبان دو نمایشگاه تخصصی ویژه جوانان می‌شود

اصفهان میزبان دو نمایشگاه تخصصی ویژه جوانان می‌شود

برگزاری دو نمایشگاه تخصصی در حوزه «سلامت، ورزش و تغذیه» و «آرایشی، بهداشتی و پوست و مو»، پل شهرستان اصفهان را به پاتوق جوانان تبدیل خواهد کرد.

به گزارش اداره رسانه شرکت نمایشگاه‌ اصفهان، ششمین نمایشگاه تخصصی سلامت، ورزش، تغذیه و خدمات وابسته و هفتمین نمایشگاه تخصصی آرایشی، بهداشتی و مراقبت از پوست و مو طی روزهای ۲۳ تا ۲۶ مردادماه در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار خواهد شد.

در ششمین نمایشگاه تخصصی سلامت، ورزش، تغذیه و خدمات وابسته بیش از ۴۰ مشارکت‌کننده در حوزه‌های مختلف بازرگانی تجهیزات ورزشی، هیئت‌های ورزشی، کلینیک سلامت پا، فروشگاه‌های محصولات ارگانیک و سالم، تولیدکنندگان مکمل‌های ورزشی و مجموعه‌های ورزشی حضور دارند و به ارائه فعالیت‌های خود می‌پردازند.

این نمایشگاه در فضایی بالغ بر ۱۶۰۰ مترمربع برگزار می‌شود و فعالان حوزه‌های مرتبط از استان‌های تهران، اصفهان و یزد در آن حضور خواهند داشت.

سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان، باشگاه سپاهان، هیئت چوگان، بازرگانی ستاری، هیئت دارت و تیراندازی، باشگاه ذوب‌آهن، مجموعه ورزشی رویال آرنا، مجموعه ورزشی گرک‌یراق، دانشکده تربیت بدنی استان اصفهان و هیئت پزشکی ورزشی استان از جمله شرکت‌کننده‌های شاخص این نمایشگاه هستند. همچنین استخر‌های بهار، گلسار و آبسار، شرکت عرشیا مکمل، صندلی ماساژ ایرست و مجموعه ورزشی و گردشکری آرامان نیز از دیگر حاضران این نمایشگاه به شمار می‌روند.

در کنار این نمایشگاه، هفتمین نمایشگاه تخصصی آرایشی، بهداشتی و مراقبت از پوست و مو برگزار می‌شود که ۴۵ مشارکت‌کننده از استان‌های کرمانشاه، تهران، البرز، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، اصفهان و چهارمحال و بختیاری در آن حضور دارند.

این نمایشگاه نیز به مدت چهار روز برپا خواهد بود که آخرین محصولات حوزه تخصصی محصولات آرایشی و بهداشتی و مراقبت از پوست و مو را به نمایش عمومی می‌گذارد. همچنین حضور کلینیک‌ها و آموزشگاه‌های برتر اصفهان و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و ارائه خدمات ویژه از سوی آنها، شرایط ویژه‌ای را برای بازدیدکنندگان از نمایشگاه رقم خواهد زد.

انجمن جراحان پلاستیک و کلینیک‌های پوست و مو، کلینیک‌های اسپادانا، آرتین، آریان، ایلیا، سپید، دکتر رفیعی و تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان معتبر آرایشی و بهداشتی اصفهان نیز در این نمایشگاه حضور دارند و فعالیت‌های خود را در فضایی بالغ بر ۱۷۰۰ مترمربع به نمایش خواهند گذاشت.


در کنار این دو نمایشگاه و طی تمامی روزهای آن، برگزاری همایش‌های علمی و تخصصی ویژه پیش‌بینی شده که حضور در آنها برای بازدیدکنندگان مفید خواهد بود.

از جمله این همایش‌ها می‌توان به سمینار تغذیه و مکمل‌ها، سمینار تشخیص ناهنجاری‌های اسکلتی و حرکات اصلاحی، همایش تخصصی ویژه آرایشگران و سالن‌های زیبایی برتر اصفهان، سمینار معرفی دستگاه‌های پزشکی مراقبت از پوست و مو، سمینار استخوان ایمنی بدن، سمینار نقش تیپ‌های بدنی در موفقیت ورزشی، سمینارهای مرتبط با چاقی و لاغری، سمینار نقش ورزش در سلامت و سمینار علمی روابط اجتماعی سالمندان اشاره کرد که غنای این نمایشگاه را افزایش خواهد داد.

ششمین نمایشگاه تخصصی سلامت، ورزش، تغذیه و خدمات وابسته و هفتمین نمایشگاه تخصصی آرایشی، بهداشتی و مراقبت از پوست و مو طی روزهای ۲۳ تا ۲۶ مردادماه امسال و از ساعات ۱۷ تا ۲۳ برای بازدید عموم برپا خواهد بود.

تصاویر مرتبط

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر